Geografi nota, bab 6
Telekomunikasi di Malaysia
Buku teks Geografi Tingkatan 2 KSSM, halaman 90–102
Matlamat bab ini
- Murid boleh mengenal pasti alat telekomunikasi di Malaysia dari era penjajahan hingga kini (6.1)
- Murid boleh menerangkan kemajuan alat telekomunikasi di Malaysia, termasuk satelit, kabel fiber optik, MSC dan jalur lebar (6.2)
- Murid boleh membahaskan kepentingan telekomunikasi terhadap individu dan pembangunan negara (6.3)
- Murid boleh menilai kesan positif dan kesan negatif telekomunikasi terhadap pembangunan negara (6.4)
- Murid boleh menentukan penggunaan alat telekomunikasi secara beretika (6.5)
6.1Alat telekomunikasi di Malaysia
Telekomunikasi ialah interaksi yang melibatkan jarak yang jauh antara penyampai dengan penerima. Perkataan ini berasal daripada bahasa Greek: tele bermaksud "sangat jauh" dan komunikasi bermaksud proses menghantar informasi.
Alat telekomunikasi di Malaysia berkembang sejak zaman penjajahan hingga kini. Enam alat yang dipelajari disusun mengikut masa.

Sumber gambar: Buku Teks Geografi Tingkatan 2 KSSM, ms. 92.
| Alat | Maklumat penting |
|---|---|
| Telegraf | Diperkenalkan oleh pihak British pada 1876 untuk urusan pentadbiran di Tanah Melayu. |
| Telefon talian tetap | Mula digunakan di Tanah Melayu pada 1891; permintaan meningkat dengan ketara. |
| Mesin teleks | Jaringan teleprinter yang mirip jaringan telefon; mengirim pesanan dalam bentuk teks. |
| Mesin faks | Memindahkan salinan dokumen melalui rangkaian telefon. |
| Telefon bimbit | Dikenali juga sebagai telefon selular; mula diperkenalkan pada 1980-an. |
| Telefon pintar | Telefon bimbit yang mempunyai ciri pengkomputeran maju: GPS, kamera digital, bluetooth, Internet dan aplikasi media sosial. |
Ingat susunan masa: telegraf (1876), telefon (1891), teleks, faks, telefon bimbit (1980-an), telefon pintar. Alat yang lebih baharu menggabungkan lebih banyak fungsi.
Telegraf dan telefon dibawa oleh penjajah British untuk pentadbiran, bukan untuk kegunaan umum. Telefon talian tetap (1891) bukan telefon bimbit (1980-an).
Apakah yang dimaksudkan dengan telefon pintar? Bezakannya daripada telefon bimbit biasa.
Tunjuk jawapanSembunyi jawapan
Telefon pintar ialah telefon bimbit yang mempunyai ciri pengkomputeran maju, contohnya GPS, kamera digital, bluetooth, capaian Internet dan aplikasi media sosial.
6.2Kemajuan alat telekomunikasi
Kemajuan telekomunikasi bermula dengan satelit: stesen satelit bumi yang pertama dibina di Kuantan, Pahang pada 6 April 1970. Stesen lain dibina di Alor Gajah, Sematan, Labuan dan Cyberjaya.
| Perkara | Ringkasan |
|---|---|
| MEASAT | Satelit Asia Timur Malaysia; lima satelit dilancarkan. Melahirkan televisyen satelit pertama, ASTRO, yang menawarkan 185 saluran televisyen dan 20 saluran radio hingga 2016. |
| TiungSAT-1 | Satelit mikro (2000) dengan tiga misi: pencerapan bumi, uji kaji sains CEDEX dan aplikasi komunikasi. |
| RazakSAT | Satelit mikro kedua (2009); kamera beresolusi tinggi membekalkan imej data yang lebih spesifik. |
| Kabel fiber optik | Kabel berkapasiti tinggi daripada serat kaca atau plastik yang halus; menyalur informasi dan arus data. |
| Telefon pintar 3G dan 4G | Kamera beresolusi tinggi, Internet, e-mel, perbualan video, telesidang dan aplikasi. |
| Telekom Malaysia (TM) | Menyediakan telefon talian tetap dan memajukan industri; dibantu syarikat swasta. |
| Komputer dan Internet | Perisian dan pelayar web berperanan besar dalam ICT. |
| Koridor Raya Multimedia (MSC) | Berpusat di Cyberjaya; menarik syarikat berteknologi tinggi dengan pengecualian cukai dan kemudahan lain. |
| Jalur lebar berkelajuan tinggi | SKMM meluaskan jalur lebar; sasaran sekurang-kurangnya 95% rakyat mempunyai capaian Internet. Kadar penembusan jalur lebar isi rumah mencapai 76.8% pada 2016. |
TiungSAT dan RazakSAT ialah satelit mikro, bukan MEASAT. MSC berpusat di Cyberjaya, bukan Kuantan (stesen satelit bumi pertama).
Nyatakan tujuan MSC ditubuhkan.
Tunjuk jawapanSembunyi jawapan
Menarik syarikat berteknologi tinggi dengan pengecualian cukai dan kemudahan lain untuk memajukan industri ICT tempatan.
6.3Kepentingan telekomunikasi
Individu dan masyarakat
Berhubung dengan sesiapa di seluruh dunia dengan mudah
Mengeratkan silaturahim
Maklumat dari seluruh dunia melalui Internet
Peluang pendidikan lebih luas dan jimat kos (e-pembelajaran)
Berhubung dengan sesiapa di seluruh dunia dengan mudah
Mengeratkan silaturahim
Maklumat dari seluruh dunia melalui Internet
Peluang pendidikan lebih luas dan jimat kos (e-pembelajaran)
Negara
Urusan kerajaan dan swasta cepat dan efisien
Pentadbiran lebih sistematik
Data disimpan dengan segera dan selamat
Meningkatkan integrasi dan perpaduan negara
Urusan kewangan dan perbankan atas talian lancar
Satelit cuaca memberi ramalan lebih tepat; siaran langsung
Urusan kerajaan dan swasta cepat dan efisien
Pentadbiran lebih sistematik
Data disimpan dengan segera dan selamat
Meningkatkan integrasi dan perpaduan negara
Urusan kewangan dan perbankan atas talian lancar
Satelit cuaca memberi ramalan lebih tepat; siaran langsung
Untuk soalan "huraikan kepentingan", tulis isi + penjelasan. Contoh: telekomunikasi mengeratkan perpaduan kerana rakyat pelbagai kaum dan negeri dapat berhubung dan berkongsi maklumat dengan cepat.
6.4Kesan telekomunikasi terhadap pembangunan negara
| Kesan positif | Penerangan |
|---|---|
| Dunia tanpa sempadan | Maklumat diperoleh dengan mudah dan cepat melalui Internet. |
| Peluang pekerjaan | Perkembangan pelbagai sektor mewujudkan banyak pekerjaan. |
| e-dagang | Perkhidmatan serta jual beli atas talian. |
| e-perbankan | Urusan perbankan dapat dijalankan di mana-mana sahaja. |
| e-kerajaan | Berurusan dengan agensi kerajaan secara mudah dan cepat. |
| Multimedia interaktif dan telesidang | Memudahkan pembelajaran dan interaksi maya. |
| Telekesihatan | Pesakit diperiksa doktor pakar dari jarak jauh. |
| Kesan negatif | Contoh |
|---|---|
| Maklumat negatif sukar ditapis | Keganasan, hasutan dan khabar angin. |
| Pencerobohan dan pencurian maklumat | Pangkalan data dicerobohi atas talian. |
| Maklumat tidak tepat | Berita palsu atau diubah suai di laman sesawang. |
Radio buruk (Aktiviti 6.1)
Satu pernyataan disampaikan dari murid ke murid. Pernyataan terakhir sering berbeza daripada yang asal. Ini menunjukkan maklumat boleh berubah dan menjadi tidak tepat apabila disebarkan tanpa disemak.
e-dagang ialah jual beli atas talian, manakala e-kerajaan ialah urusan dengan agensi kerajaan. Jangan campurkan keduanya.
Nyatakan dua kesan negatif telekomunikasi.
Tunjuk jawapanSembunyi jawapan
Maklumat berunsur negatif sukar ditapis; pencerobohan dan pencurian maklumat; maklumat tidak tepat tersebar.
6.5Penggunaan alat telekomunikasi secara beretika
Etika ialah prinsip dan tatacara moral atau nilai akhlak, iaitu adab dan sopan santun yang menjadi pegangan seseorang atau sesuatu kumpulan. Plagiat ialah mencedok karya orang lain dan menyiarkannya sebagai karya sendiri.
- Gunakan kemudahan untuk hal yang bermanfaat.
- Bersopan santun dan berhemah ketika berkomunikasi.
- Hargai hasil karya orang lain dan jangan melakukan plagiat.
- Elakkan isu sensitif yang melanggar undang-undang dan norma.
- Jangan dedahkan hal peribadi dan kata laluan kepada umum.
- Elakkan mengganggu atau merosakkan sistem komunikasi orang lain.
- Sahkan kebenaran dan kesahihan berita sebelum menyebarkannya.
- Sokong Akta Komunikasi dan Multimedia 1998.
| Badan / Akta | Peranan |
|---|---|
| SKMM | Badan pengawal selia industri komunikasi dan multimedia. |
| Seksyen 211 | Larangan terhadap pemberian kandungan jelik. |
| Seksyen 233 | Penggunaan tidak wajar kemudahan atau perkhidmatan rangkaian. |
Sebelum menyebarkan berita, tanya diri: adakah sumbernya jelas? Adakah ia benar? Adakah ia menyakitkan orang lain?
Nyatakan dua etika menggunakan alat telekomunikasi.
Tunjuk jawapanSembunyi jawapan
Contoh: tidak mendedahkan kata laluan; mengenal pasti kebenaran berita; tidak melakukan plagiat; bersopan santun.